• Nabożeństwa Majowe 2018
 • Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Pierwszy Europejski Festiwal Schumana

W sobotę – 13 maja, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, w godzinach od 10.00 do 16.00, pod patronatem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza - Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego, odbędzie się „Pierwszy Europejski Festiwal Schumana”.

Festiwal zainauguruje uroczysta Msza Święta, której będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Biskup Piotr Jarecki. Obok oprawy muzycznej uczestnicy Festiwalu będą mieli okazję wysłuchać prelekcji o słudze Bożym Robercie Schumanie oraz uczestniczyć w wielu warsztatach poświęconych różnym aspektom życia społecznego w świetle idei przyświecających działaniom tego wielkiego człowieka. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny.

PROGRAM FESTIWALU

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg