• Nabożeństwa Majowe 2018
 • Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

100-lecie objawień fatimskich.

W małej portugalskiej miejscowości Fatima, od 13 maja do października 1917 roku, Matka Boża ukazywała się trojgu pastuszkom. Byli to: 10-letnia Łucja dos Santos, 7-letnia Hiacynta Marto i jej 9-letni brat - Franciszek Marto.

W sumie miało miejsce sześć objawień, których doznały dzieci w Cova da Iria. Za ich pośrednictwem Maryja wzywała ludzi do modlitwy różańcowej, nawrócenia i pokuty.

W sobotę, 13 maja 2017 r., Papież Franciszek podczas Mszy św. w sanktuarium w Fatimie, ogłosił świętymi dwoje pastuszków - świadków objawień maryjnych z 1917 roku: Hiacyntę i Franciszka Marto. Stało się to dokładnie w setną rocznicę objawień Matki Bożej. 

W naszej parafii, od wielu już lat, trzynastego dnia każdego miesiąca, o godz. 17.00, odprawiane jest Nabożeństwo Fatimskie, podczas którego odmawiany jest różaniec, a potem odbywa się uroczysta procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, aby wypraszać pokój i nawrócenie dla całego świata.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 91
 • 92
 • 93

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg