• Bibkia = ojczyzna
  • Kosciół
  • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Koniec roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów w Polsce przypada w tym roku 23 czerwca. Z tej też okazji w naszej parafii zostały odprawione dwie uroczyste Msze św. dziękczynne.

W środę, 21 czerwca o godz. 18.00, w kościele zebrali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 96, aby dziękować za kończący się rok szkolny. Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. Proboszcz Franciszek Ordak. Następnego dnia, w czwartek 22 czerwca o godz. 9.00, w kościele zgromadzili się uczniowie Gimnazjum nr 91. Mszę św. dla nich odprawił Ks. Artur Patrejko.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy błogosławieństwa Bożego, bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń oraz wiele radości!