• Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Poświęcenie różańców

Miesiąc październik poświęcony jest w Kościele modlitwie różańcowej. Dlatego podczas niedzielnej Mszy św., 1 października o godz. 11.00, uczniowie przygotowujący się w tym roku do I Komunii św. wnieśli do świątyni duży różaniec procesyjny i złożyli go przed ołtarzem.

Jednocześnie wszyscy otrzymali od swych rodziców poświęcone przez Księdza Proboszcza różańce, na których będą modlić się podczas nabożeństw październikowych. W naszej parafii nabożeństwa te odprawiane są codziennie o godz. 17.30, a w środy i piątki ze szczególnym udziałem dzieci. Zapraszamy wszystkich do włączania się w ten szczególny „modlitewny łańcuch” za wstawiennictwem Maryi – Królowej Różańca św.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 20

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg