• Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

WIECZÓR UWIELBIENIA Z MARYJĄ!

7 października - w sobotę, miał miejsce pierwszy w naszej parafii Wieczór Uwielbienia z Maryją. Rozpoczął się on Mszą św. o godz. 18.00.

Po Eucharystii wszyscy zgromadzeni w świątyni odmówili różaniec fatimski z medytacją, później nastąpiła modlitwa o uzdrowienie oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. W ten szczególny sposób rozpoczęliśmy praktykowanie pięciu pierwszych sobót miesiąca. Tego wieczoru gościł u nas zespół ewangelizacyjny OCDC z Warszawy. Wieczory Uwielbienia z Maryją, odbywać się będą cyklicznie, w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

 • 1!
 • 2!
 • 3!
 • 4!
 • 5!
 • 6!

Wieczory Uwielbienia Z Maryja_FIGURA (1).jpg

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg