• Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Różaniec do granic

W sobotę 7.10.2017, w święto Matki Bożej Różańcowej, w całej Polsce odbyła się akcja "Różaniec do granic", która zgromadziła tysiące wiernych. Modlili się w tak zwanych "strefach modlitw" - w górach, na plażach Bałtyku, przygranicznych lasach, a także na czterech polskich lotniskach. Tegoroczna inicjatywa jest kontynuacją ubiegłorocznej Wielkiej Pokuty na Jasnej Górze.

Zorganizowana przez fundację „Solo Dios Basta” akcja „Różaniec do granic” to największe wydarzenie religijne od czasów Światowych Dni Młodzieży.

W całej Polsce z myślą o osobach starszych i chorych wiele parafii zorganizowało podobne modlitwy na miejscu, łącząc się duchowo z uczestnikami na granicach. Spora grupa wiernych modliła się na różańcu również w naszym kościele. Dokładnie o godz. 14.00 rozpoczęło się nabożeństwo, które poprowadził Ks. Stanisław Kalinowski we współpracy z Siostrami Dominikankami. Część naszych parafian odmawiała różaniec w Niepokalanowie, a S. Stanizja z S. Celiną pojechały aż do Kodnia, na wschodnią granicę naszego kraju.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg