• Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

XVII DZIEŃ PAPIESKI

W niedzielę, 8 października, w całej Polsce obchodzony był XVII Dzień Papieski. Jego organizatorem od lat jest Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

W tym roku upłynął on pod hasłem: "Idźmy naprzód z nadzieją". Z tej okazji Siostra Loretta napisała i przygotowała z warszawską młodzieżą krótką scenkę o znaczeniu nadziei w naszym życiu. Była ona przedstawiana w naszej parafii na Mszach św. o godz. 9.00, 11.00 oraz o 12.30.

Pomysł powołania Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" narodził się po pielgrzymce Jana Pawła II do Polski w 1999 r. Fundacja powstała rok później. Dzień Papieski obchodzono po raz pierwszy w 2001 r.   .

Po wszystkich Mszach św., przy wyjściu z kościoła, wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 96 i Szkoły Podstawowej nr 384 zbierali pieniądze do puszek na pomoc stypendystom Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg