• RÓŻANIEC!
 • Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Spotkania dla młodzieży.

Pragniemy, aby w naszej parafii powstała nowa grupa parafialna dla młodzieży o nazwie: Ruch Apostolstwa Młodzieży. Spotkania będą odbywały się cyklicznie: w każdy II i IV piątek miesiąca o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Do grupy zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 18 roku życia. „Ruch Apostolstwa Młodzieży” będzie promował takie wartości jak: Słowo Boże, Sakramenty, patriotyzm i wspólnota. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek - 10 listopada o godz. 19.00 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy!

PlakatJezusiPapiezA3!.jpg

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg