• RÓŻANIEC!
 • Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Jasełka w naszej parafii

Stało się już tradycją, że uczniowie dwóch szkół mieszczących się na terenie naszej parafii, w okolicach świąt Bożego Narodzenia, przedstawiają Jasełka.

Przedstawienie bożonarodzeniowe Szkoły Podstawowej nr 384 miało miejsce dnia 22 grudnia 2017. W tym roku po raz pierwszy odbyło się ono w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12. Widzowie obejrzeli historię związaną z narodzeniem Pana Jezusa pt. „W poszukiwaniu Miłości Maleńkiej", którą przedstawili uczniowie klas: II i III gimnazjum. Dzieci z kl. I szkoły podstawowej przygotowały do przedstawienia taniec aniołków, a dzieci z kl. IV zaśpiewały piękną pastorałkę.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 96 przedstawili swoje Jasełka w dniu 9 stycznia, w nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Całość przedstawienia oparta była o „Hymn o miłości” z Listu św. Pawła Apostoła do Koryntian. W role aktorów wcielili się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Uroku inscenizacji dodały kolędy oraz pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością.

A oto słowa, jakie Ks. Proboszcz skierował przy okazji „Jasełek”do Wspólnoty Szkoły Podstawowej Nr 96, przy ul. Sarabandy, w naszej parafii: (kliknij poniżej)

List Ks. Proboszcza na Jasełka

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg