• Roraty
  • Kosciół
  • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Przedświąteczna zbiórka żywności

Zespół Caritas wraz z grupą młodych wolontariuszy z naszej Parafii organizuje zbiórkę żywności. Zebrane artykuły żywnościowe przeznaczone będą dla rodzin i osób samotnych z naszej Parafii żyjących w trudnych warunkach materialnych.

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W AUCHAN

Odbędzie się ona w:

SUPERMARKECIE AUCHAN URSYNÓW

(ul. Puławska 427 u zbiegu ul. Płaskowickiej i Roentgena)

w dniach 9 - 10 marca 2018 r.

• w piątek 9 marca w godzinach 13.00 - 21.00,
  • w sobotę 10 marca w godzinach 9.00 - 21.00.

Parafialny Zespół Caritas zachęca do zakupów w tych dniach i do wsparcia akcji.

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W KOŚCIELE

Zespół Caritas wraz z młodymi wolontariuszami organizuje w dniach 9 - 10 marca w supermarkecie Auchan Ursynów zbiórkę żywności, która przeznaczona będzie dla najuboższych rodzin i osób samotnych z naszej Parafii.  Dla tych, którzy nie dokonują zakupów w Auchan Ursynów, a chcieliby wesprzeć akcję,  w kościele pod chórem wystawiony jest kosz, do którego złożyć można produkty żywnościowe.
Z doświadczenia wiadomo, że największe zapotrzebowanie jest na różnego rodzaju konserwy, dlatego prosimy przede wszystkim o nie.