• Roraty
 • Bibkia = ojczyzna
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Zbiórka żywności CARITAS

Już po raz drugi wolontariusze ze szkół przy ul. Sarabandy i ul. Kajakowej, pod opieką Sióstr Dominikanek - S. Loretty, S. Magdaleny i S. Celiny, brali udział w zbiórce żywności dla najuboższych rodzin i osób samotnych z naszej Parafii.

Uczniowie z tych szkół wcześniej wielokrotnie uczestniczyli w podobnych akcjach, ale były to zbiórki produktów spożywczych dla Banku Żywności, z przeznaczeniem dla potrzebujących z całego kraju. Tym razem, podobnie jak w grudniu ub. roku, skorzystają nasi bliżsi i dalsi sąsiedzi.   

Zbiórka żywności miała miejsce w supermarkecie Auchan Ursynów i była zorganizowana przez Parafialny Zespół Caritas. 

Przed Wielkanocą pozyskane artykuły spożywcze zostaną przekazane parafianom, którzy żyją w trudnych warunkach materialnych. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji ich święta będą radośniejsze i szczęśliwsze.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg