• Roraty
  • Kosciół
  • Witamy u Świętego Piotra i Pawła

Zbiórka żywności CARITAS

Już po raz drugi wolontariusze ze szkół przy ul. Sarabandy i ul. Kajakowej, pod opieką Sióstr Dominikanek - S. Loretty, S. Magdaleny i S. Celiny, brali udział w zbiórce żywności dla najuboższych rodzin i osób samotnych z naszej Parafii.

Uczniowie z tych szkół wcześniej wielokrotnie uczestniczyli w podobnych akcjach, ale były to zbiórki produktów spożywczych dla Banku Żywności, z przeznaczeniem dla potrzebujących z całego kraju. Tym razem, podobnie jak w grudniu ub. roku, skorzystają nasi bliżsi i dalsi sąsiedzi.

Zbiórka żywności miała miejsce w supermarkecie Auchan Ursynów i była zorganizowana przez Parafialny Zespół Caritas.

Przed Wielkanocą pozyskane artykuły spożywcze zostaną przekazane parafianom, którzy żyją w trudnych warunkach materialnych. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji ich święta będą radośniejsze i szczęśliwsze.