• BN AD. 2019
  • Monstrancja
  • Bibkia = ojczyzna
  • Krzyż - wnętrze
  • Kosciół
  • Kościół wej.

Parking przy naszym kościele może wyglądać lepiej.

Każdy, kto parkuje swój samochód na parkingu przy naszym kościele lub czasami przechodzi przez ten parking, mógł zauważyć, że jego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Parafia nie jest jego właścicielem, dlatego nie może samodzielnie podjąć się jego remontu.

Nierówna nawierzchnia i dziury, w których gromadzi się woda podczas opadów, od lat stanowią duże utrudnienia. Nie wspominając już o jego ogólnym bardzo brzydkim wyglądzie. Mamy teraz możliwość zmiany tego stanu rzeczy i to niewielkim naszym wysiłkiem. Do BUDŻETU OBYWATELSKIEGO wpłynął projekt remontu tego parkingu (nr 1162). Jest to projekt dzielnicowy. Wystarczy, że oddamy głos na ten projekt i zachęcimy do tego innych. Im więcej głosów poparcia, tym większe szanse na zwycięstwo! Głosować można tylko do 23 września 2019 r.

OPIS PROJEKTU:

https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/19018?user=

JAK ZAGŁOSOWĆ:

http://ursynow.pl/74873/