• Nabożeństwa Majowe 2020
  • SUPLIKACJE
  • Biblia - ojczyzna

Tak. POMAGAM!

Kolejny raz młodzi wolontariusze ze szkół mieszczących się na terenie naszej parafii, pod opieką Sióstr Dominikanek - S. Loretty i S. Magdaleny, przyłączyli się do ogólnopolskiej zbiórki żywności organizowanej przez Caritas. Koordynatorem akcji był Parafialny Zespół Caritas.
Zbiórka odbywała się w dwóch sklepach w różnych terminach - w dniach 6-7 grudnia w sklepie sieci Lidl przy ul. Puławskiej 540, a w dniach 13-14 grudnia w Auchan Ursynów.
Dzięki pomocy ludzi dobrej woli zgromadzono wiele produktów spożywczych, którymi obdarowane zostaną jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia rodziny i osoby samotne, które żyją w trudnych warunkach materialnych. 

Oby te paczki żywnościowe spowodowały, że Święta Bożego Narodzenia dla obdarowanych będą  radośniejsze i szczęśliwsze.

Urszula Zielińska 

1.jpg

2.jpg

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.jpg

8.jpg