• Nabożeństwa Majowe 2020
  • SUPLIKACJE
  • Biblia - ojczyzna

Chór "Jubilate Deo" w Ołtarzewie

W niedzielę, 19 stycznia, nasz Parafialny Chór "Jubilate Deo" wystąpił podczas Koncertu Kolęd w WSD Księży Pallotynów w Ołtarzewie.

Obok nas wystąpiły m.in. takie zespoły jak Chór parafialno - seminaryjny "Cantus firmus" działający przy ołtarzewskim seminarium, Chór Kameralny "Ab Imo Pectore" z Ożarowa Mazowieckiego, ale też zespoły śpiewacze "Kumoszki ożarowskie" czy "Wesołe wdówki". Bogactwo stylów i środków wykonawczych, wspaniała atmosfera i miłe przyjęcie sprawiły, że było to dla nas wyjątkowe popołudnie, a w Ołtarzewie poczuliśmy się jak w domu. Dziękujemy Księdzu doktorowi Dariuszowi Smolarkowi SAC za zaproszenie nas na to niezwykłe wydarzenie. 

s. Wojciecha Tarnawska
 

IMG_6425.JPG

IMG_6447.JPG

IMG_6459.JPG