• BN2020
  • SUPLIKACJE
  • Biblia - ojczyzna

PILNE OGŁOSZENIA

UWAGA!!!

Wobec narastającej liczby osób zarażonych wirusem SARS-Cov-2 i wprowadzeniem nowych rozporządzeń dotyczących zasad bezpieczeństwa sanitarnego, informujemy, że w naszym kościele może obecnie przebywać jednorazowo podczas sprawowania liturgii do 50 osób. 

Ważne informacje!!!

  1. Dla Rodziców dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygotowanie do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zostają odwołane spotkania z ks. Proboszczem (rozmowa z rodzicami) oraz planowane Msze Święte w kościele 29.11 i 13.12 o godz. 15.00.

Siostry i Panie katechetki będą o tym informowały w poszczególnych szkołach.

  1. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania, czyli uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej, proszeni są o zgłaszanie swojej gotowości do udziału w przygotowaniu (trwającym dwa lata) na adres poczty elektronicznej . Zgłoszenia odbywają się tylko drogą elektroniczną do 29 listopada 2020. Po przesłaniu maila z wyrażeniem gotowości podjęcia przygotowania do Sakramentu Bierzmowania zostanie odesłany formularz zgłoszeniowy na adres nadesłany. Dopiero wypełnienie i odesłanie formularza decyduje o wciągnięciu na listę kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

Kochani! Ufam, że najbliższy czas, który będzie chyba jeszcze trudniejszym niż wiosenny, Opatrzność Boża pozwoli nam przejść zwycięską drogą.

W tym niełatwym czasie zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci. - Ks. Ronald Kasowski i cały zespół duszpasterski