• Biblia - ojczyzna
 • Monstrancja
 • Krzyż - wnętrze
 • Kosciół
 • Kościół wej.

WIELKA KANONIZACJA

Niedziela 27.04.2014r. to wielki dzień dla Kościoła powszechnego i dla nas Polaków, bowiem dwaj wielcy papieże: Jan XXIII i Jan Paweł II zostali oficjalnie zaliczeni w poczet świętych. Stało się to w święto Miłosierdzia Bożego.

W naszej parafii również przeżywaliśmy to wydarzenie bardzo uroczyście. Została zrobiona specjalna dekoracja w kościele i na zewnątrz, podkreślająca kanonizację naszego wielkiego rodaka. Gościliśmy także na wszystkich Mszach świętych zespół „Classic Angelicus”, który przygotował specjalny program w hołdzie Janowi Pawłowi II. Tego dnia, po Mszy św. wieczornej, odbył się również okolicznościowy koncert tego zespołu. Po wspólnej modlitwie w intencji rodzin, odmówionej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II na zakończenie każdej Mszy św., można było zabrać do swojego domu płomień – Iskrę Bożego Miłosierdzia.

 • IMG_9048
 • IMG_9105-MOTION
 • IMG_9122
 • IMG_9136
 • IMG_9159
 • IMG_9166
 • IMG_9170
 • IMG_9182
 • IMG_9200
 • IMG_9206