23 kwietnia 2017 r. II Niedziela Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego

23 kwietnia 2017 r. – II Niedziela Wielkanocy

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj, rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O godz. 17.30 – Nieszpory.
  1. Jutro – 24 kwietnia, przeniesiona z dnia dzisiejszego Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
  1. We wtorek – 25 kwietnia, Święto Świętego Marka, Ewangelisty.
  1. W sobotę – 29 kwietnia obchodzony jest Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej.
  1. Proboszcz i Parafialny Zespół „Caritas”, składa serdeczne „Bóg zapłać” Właścicielom restauracji „Fryderyk”, za wszystkie potrawy na świąteczne spotkanie seniorów naszej parafii, które odbyło się wczoraj, o godz. 11.00.
  1. Przypominamy, że możemy już zgłaszać intencje Mszy świętych do końca roku 2017. Starajmy się łączyć z Mszą świętą różne wydarzenia w naszym życiu rodzinnym.
  1. Po Mszach świętych, jak zawsze zapraszamy do naszej kawiarenki, gdzie również możemy zakupić prasę katolicką.