23 lipca 2017 r. - XVI Niedziela Zwykła

23 lipca 2017 r. - XVI Niedziela Zwykła

1. We wtorek 25 lipca święto świętego Jakuba Apostoła; tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa - patrona automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się przed kościołem błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Na to błogosławieństwo serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców, motocyklistów, a także rowerzystów.
  2. W środę 26 lipca, wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców N.M.P. Jest to jednocześnie dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca; na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za wszystkich, których wspominamy w wypominkach.
  4. Wakacje, to także czas, kiedy warto sięgnąć po dobrą książkę, czy też uważniej przejrzeć katolicką prasę. Zachęcamy do zakupu i lektury. Prasę katolicką możemy nabyć po Mszach św. w kawiarence parafialnej, znajdującej się w północnej części ogrodu. Serdecznie zapraszamy.