13 sierpnia 2017 r. XIX niedziela Zwykła

13 sierpnia 2017 r. - XIX Niedziela Zwykła

1. We wtorek - 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. – Matki Boskiej Zielnej. Porządek Mszy świętych, jak w każdą niedzielę.
  2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pielgrzymach udających się na Jasną Górę.
  3. Przypominamy, że kancelaria parafialna do końca sierpnia czynna jest w poniedziałki, środy i piątki.
  4. Parafialny Zespół Caritas przyjmuje dzisiaj wpłaty w ramach programu Rodzina Rodzinie. W tym miesiącu upływa półroczny okres, na jaki objęliśmy finansowym wsparciem 5 rodzin z syryjskiego miasta Aleppo. W niedzielę – 03 września, o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców programu Rodzina Rodzinie z naszej parafii.
  5. Również dzisiaj Zespół Caritas przyjmuje opłaty za pielgrzymkę do Gietrzwałdu, która planowana jest na sobotę – 02 września.
  6. Po Mszach świętych zapraszamy do naszej kawiarenki, gdzie możemy zakupić prasę katolicką, do lektury której gorąco zachęcamy.