22 października 2017 r. XXIX Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

22 października 2017 r. – XXIX Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj, rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę a przeznaczone na misje.
 2. W dniu dzisiejszym Różaniec w intencji misji, o godz. 17.30. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są przez cały miesiąc październik o godz. 17.30. W środy i piątki, rozważania różańcowe prowadzą dzieci naszej parafii pod kierunkiem Sióstr Dominikanek.
 3. W sobotę: Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. W najbliższym czasie będziemy nawiedzać groby naszych bliskich. Zapalimy znicze, złożymy kwiaty. Pamiętajmy jednak o tym, że ci, którzy odeszli ze znakiem wiary, oczekują od nas przede wszystkim modlitwy, ofiary Mszy św. odprawianej w ich intencji. Na WYPOMINKI przyjmujemy: po Mszach świętych - w zakrystii; a w tygodniu - w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. W Uroczystość Wszystkich Świętych 01 listopada – po Mszy świętej, która zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 12.30, wyruszy na cmentarz procesja. Podczas procesji modlitwy za zmarłych. Po procesji będzie możliwość poświęcenia nowych nagrobków.
 5. Zaglądajmy na naszą stronę internetową. Po Mszach świętych bardzo serdecznie zapraszamy do kawiarenki znajdującej się w północnej części ogrodu okalającego nasz kościół. Możemy tam również zakupić prasę katolicką, do lektury której, jak zawsze, gorąco zachęcamy.

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg