05 listopada 2017 r. XXXI Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

05.11.2017 r. – XXXI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj, o 17.30 – modlitwa wypominkowa.
 2. Przypominamy, że do środy 08 listopada włącznie, można uzyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
 3. W sobotę – 11 listopada – we wspomnienie Św. Marcina z Tours - ŚWIĘTO NARODOWE – 99 Rocznica odzyskania niepodległości. W tym dniu uroczysta Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się KONCERT PATRIOTYCZNY. Więcej informacji znajdziemy na plakatach na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Serdecznie zapraszamy. Pamiętając o modlitwie w intencji Ojczyzny, udekorujmy też nasze posesje flagami narodowymi.
 4. Przypominamy, że możemy już zgłaszać w zakrystii, a także w kancelarii parafialnej, intencje Mszy świętych na pierwszą połowę roku 2018.
 5. Pragniemy aby w naszej parafii powstała nowa grupa parafialna dla młodzieży o nazwie: „Ruch Apostolstwa Młodzieży”. Spotkania odbywałyby się cyklicznie: w każdy II i IV piątek miesiąca o godz. 19.00 w domu parafialnym. Do grupy zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 18 roku życia. „Ruch Apostolstwa Młodzieży” będzie promował takie wartości jak: Słowo Boże, Sakramenty, patriotyzm i wspólnota. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek - 10 listopada o godz. 19.00 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
 6. Parafialny Zespół Caritas przyjmuje dzisiaj wpłaty w ramach programu Rodzina Rodzinie.
 7. Jak zawsze zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Po Mszach świętych zapraszamy na coś słodkiego do naszej kawiarenki, gdzie możemy przejrzeć i zakupić bieżącą prasę katolicką, do lektury której gorąco zachęcamy.
 8. W miesiącu październiku zmarła nasza parafianka:  + Pamela Bem Niedziałek - lat 39.   Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg