12 listopada 2017 r. XXXII Niedziela Zwykła

12.11.2017 r. – XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na ten cel. Po Mszy św. o godz. 9.00 – Spotkanie Kół Żywego Różańca, o 17.30 Nieszpory.
  2. Jutro o godz. 17.00 – nabożeństwo Fatimskie z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Już w najbliższy piątek 17 listopada kolejne spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży o godz. 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy serdecznie młodzież z naszej parafii.
  4. W sobotę 18 listopada po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 spotkanie grupy parafialnej Różaniec Rodziców. Pierwsza część modlitewna odbędzie się w kościele, druga część formacyjna w domu parafialnym.
  5. Przypominamy, że możemy już zgłaszać w zakrystii, a także w kancelarii parafialnej, intencje Mszy świętych na pierwszą połowę roku 2017.
  6. Jak zawsze zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Po Mszach świętych zapraszamy do kawiarenki, gdzie możemy przejrzeć i zakupić bieżącą prasę katolicką. Serdecznie zapraszamy.