26 grudnia 2017 r. - św. Szczepana

26.12.2017 r. - św. Szczepana

1. W  najbliższą niedzielę – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, ostatni dzień roku 2017. W naszym kościele, o godz. 17.30, nabożeństwo dziękczynno-​przebłagalne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W ten sposób, trwając na modlitwie, pragniemy wspólnie podziękować Bogu za wszelkie dobro i otrzymane łaski na przestrzeni kończącego się roku. Chcemy też wyśpiewać dziękczynne „Ciebie Boga wysławiamy”, jak również przeprosić za nasze zaniedbania, przewinienia i grzechy. Gorąco zachęcamy wiernych do licznego udziału.

2. Po Nowym Roku, od 2 stycznia, rozpoczniemy w naszej parafii wizytację duszpasterską zwaną KOLĘDĄ. Tym razem pragniemy odwiedzić parafian mieszkających po obu stronach ul. Puławskiej, od kościoła w kierunku Piaseczna. Porządek KOLĘDY znajdziemy na tablicy ogłoszeń przed kościołem.