31 grudnia 2017 r. – Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego

KOMUNIKATY PARAFIALNE

31.12.2017 r. - Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego

 1. Dzisiaj – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, ostatni dzień roku 2017. W naszym kościele, o godz. 17.30, nabożeństwo dziękczynno-​przebłagalne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W ten sposób, trwając na modlitwie, pragniemy wspólnie podziękować Bogu za wszelkie dobro i otrzymane łaski na przestrzeni kończącego się roku. Chcemy też wyśpiewać dziękczynne „Ciebie Boga wysławiamy”, jak również przeprosić za nasze zaniedbania, przewinienia i grzechy. Gorąco zachęcamy wiernych do licznego udziału. Po nabożeństwie Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i z podziękowaniem za łaski otrzymane przez nas w kończącym się roku 2017.
 2. Jutro – Nowy Rok. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Dzień Pokoju. Msze święte w pierwszym dniu roku 2018, będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
 3. W Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia, po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na Wieczór Uwielbienia z Maryją. W programie między innymi różaniec wynagradzający z medytacją, modlitwa o uzdrowienie oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 4. W przyszłą niedzielę - 7 stycznia - zapraszamy serdecznie na rodzinne kolędowanie przy żłóbku. Odbędzie się ono w naszym kościele o godz. 16.00. Mile widziane są różne instrumenty muzyczne, które będą akompaniowały wspólnemu śpiewaniu kolęd. Będzie także możliwość solowego wykonania kolędy na własnym instrumencie.  
 5. Po Nowym Roku, od 2 stycznia, rozpoczniemy w naszej parafii wizytację duszpasterską zwaną KOLĘDĄ. Tym razem pragniemy odwiedzić parafian mieszkających po obu stronach ul. Puławskiej, od kościoła w kierunku Piaseczna. Porządek KOLĘDY znajdziemy na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

 

W grudniu zmarli nasi parafianie:

+ Bronisław Cybulski, l. 89

+ Anna Ścisłowska, l. 95                

         Wieczny odpoczynek... 

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg