7 stycznia 2018 r. – Święto Chrztu Pańskiego

KOMUNIKATY PARAFIALNE

7.01.2018 r. - Święto Chrztu Pańskiego

 

 1. Zapraszamy dzisiaj serdecznie na rodzinne kolędowanie przy żłóbku. Odbędzie się ono w naszym kościele o godz. 16.00. Mile widziane są różne instrumenty muzyczne, które będą akompaniowały wspólnemu śpiewaniu kolęd. Będzie także możliwość solowego wykonania kolędy na własnym instrumencie.  O 17.30 – Nieszpory.
 2. Parafialny Zespół Caritas przyjmuje dzisiaj po każdej Mszy św. wpłaty w ramach programu Rodzina Rodzinie. Caritas Polska przekazał informację, że nasza Parafia znajduje się w czołówce ofiarodawców programu pod względem wysokości dokonanych do końca roku 2017 wpłat na ten cel.
 3. Dziękując za ciepłe przyjęcie kapłanów w minionym tygodniu nadal bardzo gorąco prosimy o pomoc w przeprowadzeniu kolędy. O powiadomienie mieszkających w sąsiedztwie, o przyjazd po księży do parafii na 20 minut przed rozpoczęciem wizytacji duszpasterskiej i odwiezienie do parafii po zakończeniu kolędy. Za wszelką okazaną pomoc, z góry składamy serdeczne Bóg zapłać. Porządek kolędy do 20 stycznia włącznie wywieszony jest na tablicy ogłoszeń przed kościołem, znajdziemy go również na naszej stronie internetowej pod zakładką – porządek kolędy 2018. Przypominamy, że w soboty kolęda rozpoczyna się o godz. 10.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00. Przez cały okres trwania kolędy kancelaria parafialna w godzinach popołudniowych czynna jest od godz. 17.00 – 17.45.
 4. W sobotę – 13 stycznia, o godz. 17.00 – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, połączone z procesją z figurą Matki Bożej. Na to nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece.
 5. Również w sobotę, 13 stycznia, zapraszamy dzieci i młodzież na bal karnawałowy, który rozpocznie się o godz. 15.00 w kawiarence parafialnej i potrwa do godz. 17.00. Prosimy rodziców dzieci o przyniesienie ze sobą na zabawę napoi oraz czegoś słodkiego. Jest to bal przebierańców, który poprowadzą wodzireje z Milanówka. Wstęp wolny.
 6. W przyszłą niedzielę, 14 stycznia, zapraszamy serdecznie do naszego kościoła na koncert kolęd. Różne kolędy, znane i mniej znane, przygotował nasz chór parafialny "Jubilate Deo". Krótki koncert z niespodzianką odbędzie się zaraz po Mszy świętej o 12.30, a więc ok. godziny 13.20. Zapraszamy.
 7. Po Mszach świętych zapraszamy do naszej kawiarenki, gdzie możemy przejrzeć, jak również zakupić bieżącą prasę katolicką.

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg