8 kwietnia 2018 r. - II Niedziela Wielkanocy, Niedziela Miłosierdzia Bożego

KOMUNIKATY PARAFIALNE

8.04.2018 r. – II Niedziela Wielkanocy

Niedziela Miłosierdzia Bożego

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, które będą przeznaczone na potrzeby Caritas.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O godz. 17.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Dzisiaj, o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele koncert wielkanocny - muzyczne, dramaturgiczne przejście od obrazu Matki stojącej pod krzyżem do chwały Zmartwychwstania. Ponad 40-osobowy zespół: muzycy, soliści oraz ursynowski chór "Iuvenis" zaprezentuje kompozycje Pergolesiego oraz Vivaldiego - jedne z największych dzieł muzyki instrumentalno-wokalnej, pełne emocjonalnych zwrotów, pięknych partii chóralnych oraz znakomitych arii solowych. Serdecznie zapraszamy.
  4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  5. Przypominamy, że od jutra rozpocznie się wiosenny cykl katechez przedmałżeńskich. Spotkania narzeczonych będą odbywać się w poniedziałki o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  6. W piątek, 13 kwietnia, nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00.
  7. Składamy serdeczne podziękowania właścicielom restauracji Fryderyk za catering na śniadanie Wielkanocne dla seniorów. Dziękujemy również parafianom, którzy wsparli akcję przygotowania paczek świątecznych dla seniorów i osób samotnych, ofiarując na ten cel produkty żywnościowe. Bóg zapłać!
  8. Przypominamy, że można już zgłaszać intencje Mszy świętych do końca roku 2018. Starajmy się łączyć z Mszą świętą różne wydarzenia w naszym życiu rodzinnym.
  9. Po Mszach świętych, jak zawsze zapraszamy do naszej kawiarenki, gdzie możemy również zakupić prasę katolicką.

W marcu zmarli nasi parafianie:

+ Cecylia Jusińska l. 84

+ Tadeusz Majdecki l. 90

+ Maria Pawłowicz l. 76

+ Eugenia Praczkowska l. 103

+ Janusz Gałązka l. 67

         Wieczny odpoczynek...