15 kwietnia 2018 r. – III Niedziela Wielkanocy

KOMUNIKATY PARAFIALNE

15 kwietnia 2018 r. – III Niedziela Wielkanocy

  1. Dzisiaj – NIEDZIELA BIBLIJNA, którą w tym roku obchodzimy pod hasłem „Weźmijcie Pismo Święte”. Niedziela Biblijna rozpoczyna X Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który pod tym samym hasłem trwać będzie do soboty - 21 kwietnia br. Również dzisiaj Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. W związku z tym, o godz. 17.30 - Nabożeństwo Biblijne.
  2. W piątek - 20 kwietnia o godz. 19.00 - spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży w kawiarence. 
  3. W sobotę - 21 kwietnia, po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewno- formacyjne grupy parafialnej Różaniec Rodziców.
  4. W przyszłą niedzielę – 22 kwietnia, rozpoczniemy Kwartalne Dni Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Ofiary składane na tacę podczas Mszy świętych, przeznaczone będą na Seminarium Duchowne w Warszawie.
  5. Zachęcamy do łączenia z Mszą świętą różnych wydarzeń w naszym życiu rodzinnym. A są nimi np. rocznica ślubu, urodzin, dzień imienin. Pamiętajmy także o tych, którzy odeszli. Przypominamy, że można już zgłaszać intencje Mszy świętych na drugą połowę roku 2018.
  6. Po Mszach świętych zapraszamy do kawiarenki, gdzie możemy zakupić prasę katolicką, do lektury której gorąco zachęcamy.