22 kwietnia 2018 r. – IV Niedziela Wielkanocy

KOMUNIKATY PARAFIALNE

22.04.2018 r. – IV Niedziela Wielkanocy

 

  1. Dzisiaj, rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. O godz. 17.30 Nieszpory. 
  2. Jutro – 23 kwietnia - Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. W środę – 25 kwietnia – Święto Świętego Marka, Ewangelisty.
  3. Informujemy, że Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii, odbędzie się w niedzielę 13 maja w dwóch grupach: na Mszy św. o godz. 9.00 i 12.30. Rocznica I Komunii Świętej – w sobotę – 12 maja, na Mszy św. o godz. 18.00. 
  4. Zachęcamy do łączenia z Mszą świętą różnych wydarzeń w naszym życiu rodzinnym. A są nimi np. rocznica ślubu, urodzin, dzień imienin. Pamiętajmy także o tych, którzy odeszli. Przypominamy, że można zgłaszać intencje Mszy świętych do końca 2018 r. 
  5. Po Mszach świętych zapraszamy na spacer po ogrodzie i do naszej kawiarenki, gdzie możemy zakupić prasę katolicką, do lektury której gorąco zachęcamy.