6 maja 2018 r. – VI Niedziela Wielkanocy

KOMUNIKATY PARAFIALNE

06 maja 2018 r. – VI Niedziela Wielkanocy

 

  1. Dzisiaj – nabożeństwo majowe połączone z miesięczną adoracją Najświętszego Sakramentu - o godz. 17.30. O godz. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z grupy Księdza Macieja.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę – kwartalne Dni Modlitw o urodzaje.
  3. We wtorek - 08 majaUroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Jest to także dzień imienin Ks. Prałata Stanisława i Siostry Zakrystianki – Siostry Stanizji – Dominikanki. Wdzięczni za ich posługę, składamy najlepsze życzenia, wsparte naszą modlitwą.
  4. W czwartek – 10 maja, po Mszy wieczornej o godz. 18:30, w domu parafialnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób, które wyraziły chęć modlitwy za nas kapłanów. Natomiast uroczyste zaprzysiężenie osób modlących się za kapłanów odbędzie się 13 maja w niedzielę na Mszy św. o godz. 18:00. 
  5. W piątek – 11 maja - spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Spotkanie odbędzie się się o godz. 19.00, przy kapliczce maryjnej przy ul. Łagiewnickiej, w pobliżu cmentarza.
  6. W przyszłą niedzielęUroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszach świętych o godz. 9.00 i 12.30. Poprzedzi ją w sobotę – 12 maja, o godz. 9.00 – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.
  7. Rocznica Pierwszej Komunii odbędzie się w sobotę – 12 maja – na Mszy świętej o godz. 18.00. Spowiedź dzieci rocznicowych w czwartek – 10 maja o godz. 17.30.
  8. W piątek – 11 maja, rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego, przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  9. Wszystkie informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej. Po Mszach świętych zapraszamy na spacer po ogrodach okalających nasz kościół, a zwłaszcza do kawiarenki, gdzie możemy również zakupić prasę katolicką.