3 czerwca 2018 r. – IX Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

3 czerwca 2018 r. – IX Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj o 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy również na sąsiedzkie nabożeństwa czerwcowe, które odbywać się będą codziennie w czerwcu o godz. 20.30 przed domem Sióstr Sacre Coeur, przy ul. Puchaczy 16.
 2. Ks. Proboszcz jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała w naszej parafii. Dziękuje za atmosferę pełną skupienia i modlitwy, za piękne świadectwo wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Dziękuje wszystkim, którzy na procesję przygotowali ołtarze i udekorowali swoje posesje symbolami religijnymi. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Dzisiaj – XI Archidiecezjalny Dzień Dziękczynienia. Przeżywamy go pod hasłem Dziękujemy za niepodległość. O godz. 12.00, w Świątyni Opatrzności Bożej Uroczysta Msza święta z udziałem Episkopatu Polski. Po Mszach świętych, już tradycyjnie przeprowadzana jest przez wolontariuszy naszej parafii, zbiórka ofiar do puszek na dalszy postęp prac związanych z budową Świątyni.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej o godz 18.30 spotkanie dla lektorów w domu parafialnym, w piątek o godz. 19.00  spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży w domu parafialnym, w sobotę z okazji Dnia Dziecka wycieczka do warszawskiego zoo dla służby liturgicznej i Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Wyjazd spod kościoła o godz. 9.00, w sobotę spotkanie grupy parafialnej Różaniec Rodziców po Mszy św. o godz 18.30, w przyszłą niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele o godz. 19.00.
 6. Przypominamy, że wszystkie informacje zamieszczamy na naszej stronie internetowej. Po Mszach świętych gorąco zapraszamy do kawiarenki. Możemy tam wypić kawę lub herbatę, zjeść coś słodkiego, a także przejrzeć i zakupić prasę katolicką. 

W maju zmarli nasi parafianie:

+ Eugeniusz Woźniak, lat 99

+ Leonard Świrkula, lat 77

Wieczny odpoczynek...

 

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg