10 czerwca 2018 r. - X Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o 17.30. O godz. 19.00 spotkanie w kościele dla kandydatów do bierzmowania.
  2. W przyszłą niedzielę – 17 czerwca będziemy przeżywać Parafialny Dzień Dziękczynienia. Będzie on również dniem wdzięczności Patronom naszego kościoła i parafii – Świętym Apostołom Piotrowi i Pawłowi, których Uroczystość przypada w piątek 29 czerwca. Za tydzień zapraszamy wszystkich, na Mszę św. dziękczynną o godz. 11.00, po której będzie miał miejsce dalszy ciąg uroczystości w ogrodzie północnym. Przewidzianych jest wiele atrakcji.
  3. W środę – 13 czerwca o godz. 17.00 – nabożeństwo Fatimskie, połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  4. 17 czerwca w niedzielę o godz. 10:00 w domu parafialnym spotkanie obowiązkowe dla rodziców dzieci, które w lipcu b.r.  wyjeżdżają na kolonie do Krynicy Morskiej. 
  5. Ksiądz Biskup Marian Duś - biskup pomocniczy senior archidiecezji warszawskiej, były proboszcz naszej parafii, świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich i 80. rocznicę urodzin. Dziękczynną Eucharystię za dar powołania będzie sprawował w bazylice archikatedralnej w dniu 11 czerwca o godz. 11.00, a za dar życia - 25 czerwca o godz. 18.00, w kościele św. Anny w Wilanowie. Zachęcamy parafian do udziału w jubileuszach Księdza Biskupa. Pamiętajmy także w naszych modlitwach o Dostojnym Jubilacie.