22 lipca 2018 r. XVI Niedziela Zwykła

 

KOMUNIKATY PARAFIALNE

22 lipca 2018 r. - XVI Niedziela Zwykła

  1. Jutro Święto Św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy.
  2. W środę – 25 lipca Święto Św. Jakuba Apostoła, a jednocześnie Dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Wszystkich posługujących się jakimikolwiek pojazdami zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św., przed kościołem, odbędzie się błogosławieństwo kierowców, jak również ich pojazdów. Serdecznie zapraszamy.
  3. W czwartek – Wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców N.M.P. Jest to jednocześnie dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.
  4. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, a więc w miesiącach lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna czynna jest co drugi dzień: w poniedziałki, środy i piątki. W poniedziałki i piątki od 8.00 do 9.00; po południu od 17.00 do 18.00. W środy natomiast: rano od 8.00 do 9.00 i po południu od 18.30 do 19.30.
  5. Wakacje, to także czas, kiedy warto sięgnąć po dobrą książkę, czy też uważniej przejrzeć katolicką prasę. Zachęcamy do zakupu i lektury. Prasę katolicką możemy nabyć po Mszach św. w kawiarence parafialnej, znajdującej się w północnej części ogrodu, do której, jak zawsze, serdecznie zapraszamy na wspaniałe domowe wypieki Pani Jadwigi.
  6. Wszystkie informacje zamieszczamy na naszej stronie internetowej.