29 lipca 2018 r. XVII Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

29 lipca 2018 r. - XVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj – o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłych, których polecamy Bogu w modlitwie wypominkowej.
  2. W środę – 01 sierpnia – 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 17.00 rozlegną się dzwony wszystkich kościołów Warszawy, aby w ten sposób oddać hołd i uczcić wszystkich bohaterów Powstania. O godz. 18.00 Msza św. w intencji wszystkich poległych w Powstaniu Warszawskim.
  3. W czwartek – 02 sierpnia, w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Warunki to: pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie w nim „Modlitwy Pańskiej”, oraz „Wyznania Wiary”.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. Przypominamy, że kancelaria parafialna do końca sierpnia czynna jest trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. W poniedziałki i piątki od 8.00 do 9.00 i po południu od 17.00 do 18.00; w środy natomiast od 8.00 do 9.00 i po południu od 18.30 do 19.30.
  6. Wakacje, to czas, kiedy warto sięgnąć po dobrą książkę, czy też uważniej przejrzeć katolicką prasę. Jak zawsze, zachęcamy do zakupu i lektury. Prasę katolicką możemy nabyć w kawiarence parafialnej, do której serdecznie zapraszamy po każdej Mszy świętej.