05 sierpnia 2018 r. XVIII Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

05 sierpnia 2018 r. - XVIII Niedziela Zwykła

  1. Jutro – Święto Przemienienia Pańskiego. Z Warszawy wyrusza tradycyjnie Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pielgrzymów.
  2. W środę Wspomnienie Św. Dominika; w czwartek – 09 sierpnia Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Dziewicy i Męczennicy, patronki Europy; w piątek - Święto Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika; a w sobotę – Wspomnienie Św. Klary, Dziewicy.
  3. Przypominamy, że kancelaria parafialna do końca sierpnia czynna jest trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki.
  4. Wakacje, to czas, kiedy warto sięgnąć po dobrą książkę, czy też uważniej przejrzeć katolicką prasę. Zachęcamy do zakupu i lektury. Prasę katolicką możemy nabyć po Mszach świętych w kawiarence parafialnej, do której serdecznie zapraszamy.
  5. W miesiącu lipcu zmarli nasi parafianie:

śp. Julia Gajewska lat 13

śp. Józef Michalski lat 76

śp. Agnieszka Bochenek lat 37

śp. Krzysztof Setniewski lat 65

śp. Łukasz Kozłowski lat 62

śp. Stanisław Włodarczyk lat 82

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….