19 sierpnia 2018 r. XX Niedziela Zwykła

 

KOMUNIKATY PARAFIALNE

19 sierpnia 2018 r. - XX Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu: w poniedziałek – Wspomnienie Św. Bernarda Opata; we wtorek - Wspomnienie Św. Piusa X, papieża; w środę – Wspomnienie N.M.P. Królowej; w piątek - Święto Św. Bartłomieja Apostoła.
  2. W przyszłą niedzielę - 26 sierpnia przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. Przypominamy, że kancelaria parafialna w sierpniu czynna jest trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki.
  4. Parafialny Zespół Caritas zaprasza Parafian do wspólnej akcji "TORNISTER PEŁEN SZLACHETNYCH SERC". Dzisiaj, jak również w przyszłą niedzielę - 26 sierpnia, do kosza znajdującego się w tyle kościoła można składać nasze dary: zeszyty i przybory szkolne. Zostaną one przekazane dzieciom, które żyją w trudnych warunkach materialnych.
  5. Parafialny Zespół Caritas informuje, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia, która odbędzie się 8 września. Osoby zainteresowane wyjazdem, które nie zgłosiły jeszcze swojego uczestnictwa, proszone są o wpisanie się na listę wyłożoną na stole w tyle kościoła. Program pielgrzymki wywieszony jest na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Opłaty za pielgrzymkę będą zbierane w przyszłą niedzielę - 26 sierpnia po każdej Mszy św.
  6. Wszystkie informacje związane z życiem parafii, zamieszczamy na naszej stronie internetowej.