02 września 2018 r. XXII Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

02 września 2018 r. - XXII Niedziela Zwykła

  1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii Duet Muzyki Religijnej – „SANCTUS” - Nadieżdę i Mikołaja, absolwentów Akademii Muzycznej im. Czajkowskiego w Moskwie, a którzy są laureatami wielu międzynarodowych konkursów. Podczas Mszy św. będą wykonywać części stałe, które są skomponowane przez Mikołaja, a po Mszy św. zapraszają na krótki koncert muzyki klasycznej. Serdecznie witamy.
  2. Dzisiaj, o godz. 17.30 – nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. W tym tygodniu, pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek o 17.30 nabożeństwo z udziałem Bractwa Szkaplerza Świętego, po nim o godz. 18.0 Msza św. w intencji duchowieństwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii. W piątek – 07 września, o godz. 18.00 – Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży naszej parafii. Okazja do spowiedzi o godz. 17.30.
  4. W sobotę – 08 września - Święto Narodzenia N.M.P. Po Mszy św. o godz. 18.00 - poświęcenie ziarna siewnego i nasion. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy
  5. Przypominamy, że od jutra wznawiają pracę wszystkie zespoły parafialne. Przywrócone zostają również stałe godziny urzędowania kancelarii parafialnej i codzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17. 30.
  6. Parafialny Zespół Caritas składa Parafianom serdeczne podziękowanie za ofiarowane zeszyty i przybory szkolne, które, wraz z plecakami darowanymi przez firmę St. Majewski z Pruszkowa, zostały przekazane dzieciom z rodzin żyjących w trudnych warunkach materialnych. W przyszła niedzielę, na Mszy św. o godz. 11.00 – odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  7. Za tydzień, ofiary składane na tacę, przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  8. Jak zawsze, po Mszach świętych zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki, znajdującej się w północnej części ogrodu okalającego nasz kościół. Możemy tam nabyć prasę katolicką. Przypominamy, że wszystkie informacje znajdziemy na naszej stronie internetowej.
  9. W miesiącu sierpniu zmarli nasi parafianie:

+ Stanisława Włodarczyk lat 82

+ Krzysztof Łagowski lat 55

+ Cezary Roszkowski lat 57

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …