09 września 2018 r. XXIII Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

09 września 2018 r. - XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj, o godz. 17.30 – Nieszpory.
  2. W czwartek – 13 września, o godz. 17.00 – Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z figurą Matki Bożej.
  3. W piątek14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego oraz 45 Rocznica Konsekracji naszego Kościoła. Tego dnia w sposób szczególny w duchu wdzięczności Bogu za to piękne miejsce naszych spotkań z Nim, pragniemy objąć naszą modlitwą wszystkich, którzy od początku istnienia parafii, na różne sposoby włączali się w budowę i wystrój naszego kościoła, jak również tych, którym nadal nie obca jest troska o naszą świątynię. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00. W sobotę – Wspomnienie N.M.P. Bolesnej.
  4. W sobotę – 15 września, we Wspomnienie N.M.P. Bolesnej, odbędzie się spotkanie dla wszystkich należących do parafialnej grupy - „Różaniec Rodziców”. Rozpocznie się ono w kościele, po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Już dzisiaj informujemy, że spotkanie dla młodzieży rozpoczynającej w tym roku przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się we wtorek – 18 września, po Mszy św. wieczornej - o godz. 18.30 - w domu parafialnym, w sali na pierwszym piętrze.
  6. Jesienny kurs dla narzeczonych rozpocznie się w poniedziałek - 24 września. Spotkania odbywać się będą w kolejne poniedziałki, o godz. 19.00, w domu parafialnym. 
  7. Jak zawsze, po Mszach świętych zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki. Możemy tam nie tylko wypić kawę czy herbatę; zjeść coś słodkiego, ale również nabyć prasę katolicką, do lektury której gorąco zachęcamy. Przypominamy, że wszystkie informacje znajdziemy na naszej stronie internetowej.