23 września 2018 r. XXV Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

24 września 2017 r. - XXV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj, o 17.30 – Nieszpory.
  2. Przypominamy, że jutro rozpoczynamy jesienny kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywać się będą w kolejne poniedziałki, o godz. 19.00, w domu parafialnym.
  3. We wtorek – 25 września - Wspomnienie Błogosławionego Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy. 25 września mija również 65 rocznica aresztowania Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego Prymasa Polski. Szczególnie tego dnia prośmy w naszych modlitwach o Jego rychłą beatyfikację.
  4. W tym tygodniu, w sobotę – 29 września, Święto Świętych Archaniołów Michała i Rafała. W naszej Archidiecezji jest to jednocześnie dzień imienin dwóch pomocniczych Księży Biskupów: – Ks. Biskupa Rafała Markowskiego i Ks. Biskupa Michała Janochy. Tego dnia, wdzięczni za ich posługę, pamiętać będziemy w naszych modlitwach o dostojnych Solenizantach.
  5. Również w sobotę 29 września, o godz. 19.00 w naszym kościele, odbędzie się - Ursynowski Festiwal Muzyki Chóralnej, czyli koncert sześciu chórów. Wystąpią: Ursynowski Chór Iuvenis; Vox Cordis; Cantate Domino; Zespół Wokalny Ars Chori; Cantata; Ursynovia Cantabile. Więcej informacji znajdziemy na plakatach znajdujących się na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Serdecznie zapraszamy.
  6. Jak zawsze, po Mszach świętych zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki. Możemy tam nie tylko wypić kawę czy herbatę; zjeść coś słodkiego, ale również nabyć prasę katolicką, do lektury której gorąco zachęcamy. Przypominamy, że wszystkie informacje znajdziemy na naszej stronie internetowej.

plakat 6 chorow.jpeg