21 października 2018 r. XXIX Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

21 października 2018 r. – XXIX Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj, rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę a przeznaczone na cele misyjne.
 2. W dniu dzisiejszym Różaniec w intencji misji, o godz. 17.30. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są przez cały miesiąc październik o godz. 17.30. W środy i piątki, rozważania różańcowe prowadzą dzieci naszej parafii pod kierunkiem Sióstr Dominikanek.
 3. Jutro: wspomnienie Świętego Jana Pawła II.
 4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. W najbliższym czasie będziemy nawiedzać groby naszych bliskich. Zapalimy znicze, złożymy kwiaty. Pamiętajmy jednak o tym, że ci, którzy odeszli ze znakiem wiary, oczekują od nas przede wszystkim modlitwy, ofiary Mszy św. odprawianej w ich intencji. Na WYPOMINKI przyjmujemy: po Mszach świętych - w zakrystii; w tygodniu - w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. W Uroczystość Wszystkich Świętych 01 listopada – po Mszy świętej, która zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 12.30, wyruszy na cmentarz procesja. Podczas procesji modlitwy za zmarłych.
 5. Za tydzień, po Mszach świętych, w tylnej części kościoła, będziemy mogli nabyć miniatury„Świecy Niepodległości”, które zapalimy w swoich domach w Święto Narodowe - 11 listopada, w setną rocznicę odzyskania niepodległości. Więcej informacji w przyszłą niedzielę.
 6. Dzisiaj wolontariusze naszej parafii przeprowadzają kwestę do puszek na potrzeby i statutową działalność Parafialnego Zespołu CARITAS, który obejmuje troską rodziny i najbardziej potrzebujących w naszej wspólnocie.
 7. Zaglądajmy na naszą stronę internetową. Po Mszach świętych bardzo serdecznie zapraszamy do kawiarenki znajdującej się w północnej części ogrodu okalającego nasz kościół. Możemy tam również zakupić prasę katolicką, do lektury której, jak zawsze, gorąco zachęcamy.

Polecamy

 • archidiecezja-warszawska.jpg
 • internetowa-liturgia-godzin.jpg
 • kai.jpg
 • katolik.jpg
 • konferencja-episkopatu.jpg
 • lossservatore-romano.jpg
 • mateusz.jpg
 • nekrologi-warszawskie.jpg
 • opoka.jpg
 • pacierz-pl.jpg
 • radio-maryja.jpg
 • sekcja-polska.jpg
 • watykan.jpg