25 grudnia 2018 r. Boże Narodzenie

KOMUNIKATY PARAFIALNE

25 grudnia 2018 r. – Boże Narodzenie

  1. Dzisiaj, pierwsza Msza św. w ciągu dnia, o godz. 9.00.
  2. Ksiądz Proboszcz kieruje serdeczne wyrazy wdzięczności do wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie Świąt Bożego Narodzenia w naszej parafii. Dziękuje dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy brali udział w Roratach przez cały okres Adwentu. W sposób szczególnie gorący dziękuje wszystkim, którzy i w tym roku, ofiarowali różne dary do paczek dla naszych podopiecznych. Dziękuje Parafialnemu Zespołowi Charytatywnemu CARITAS za ich adwentową posługę na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy. Za zorganizowanie uroczystości Św. Mikołaja dla dzieci i wieczerzy wigilijnej dla seniorów i osób samotnych. Słowa serdecznej wdzięczności kieruje do Właścicieli restauracji „Fryderyk”, jak również Właścicieli Cukierni „Olsza”, którzy ofiarowali potrawy oraz świąteczne słodkości i wypieki na tę wieczerzę. Państwu Melonom dziękuję za piękne choinki. Dziękuje, kapłanom, Siostrom Dominikankom, dziękuje chórowi Jubilate Deo; dziękuje asyście i ministrantom 
  3. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Ksiądz Proboszcz wraz z zespołem duchowieństwa, składa naszym Parafianom i przybyłym na Święta do naszej parafii Gościom, najlepsze życzenia, wsparte gorącą modlitwą. Niech radość Betlejemskiej Nocy napełni wszystkich pokojem i nadzieją. Niech ubogaca i przemienia nasze serca, aby przez miłość drugiego człowieka, pełnić misję świadków Jezusa Miłosiernego w naszych rodzinach, w pracy, w szkołach i wszędzie tam, gdzie posyłać nas będzie Boża Opatrzność. Błogosławionych Świąt.
  4. Jutro – 26 grudnia - drugi dzień Świąt - Święto Św. Szczepana – Pierwszego Męczennika. Ofiary składane na tacę – przeznaczone będą na KUL.
  5. Po Nowym Roku, od 02 stycznia, rozpoczniemy w naszej parafii wizytację duszpasterską zwaną KOLĘDĄ. Tym razem pragniemy odwiedzić parafian mieszkających po obu stronach ul. Puławskiej, od kościoła w kierunku centrum Warszawy.