06 stycznia 2019 r. Trzech Króli

KOMUNIKATY PARAFIALNE

6 stycznia 2019 r.

Uroczystość Objawienia Pańskiego

  1. Dzisiaj, 33 rocznica konsekracji Księdza Biskupa Mariana Dusia, proboszcza naszej parafii w latach 1977 – 1986. Wdzięczni za wszelkie dobro, jakie stało się udziałem naszej wspólnoty przez posługę Księdza Biskupa, prośmy o zdrowie i obfitość łask Bożych dla Dostojnego Jubilata.
  2. Dzisiaj godz. 17.30 - Nieszpory i nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. W dalszym ciągu w naszej parafii trwa wizytacja duszpasterska, zwana KOLĘDĄ. W tym roku odwiedzamy parafian mieszkających po obu stronach ul. Puławskiej, od kościoła w kierunku centrum Warszawy. Zwracamy się z gorącą prośbą do parafian o pomoc w przeprowadzeniu tej KOLĘDY: o powiadomienie mieszkających w sąsiedztwie, a także, jeśli to możliwe, o przyjazd po księży 15 minut przed rozpoczęciem KOLĘDY i odwiezienie do parafii po jej zakończeniu. Za wszelką okazaną pomoc w przeprowadzeniu wizyty duszpasterskiej, składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękując za ciepłe przyjęcie w minionym tygodniu, przepraszamy za niewielkie zmiany, jakie nastąpiły w programie wizytacji w minionym tygodniu. Spowodowane one były niespodziewaną, a jeszcze trwającą chorobą ks. Łukasza. W związku z tym plan KOLĘDY będziemy podawać w każdą niedzielę na najbliższy tydzień. Porządek Kolędy do 14 stycznia włącznie znajdziemy na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na naszej stronie internetowej. Przypominamy, że w dni: od poniedziałku do piątku włącznie, KOLĘDA rozpoczyna się o godz. 17.00, natomiast w soboty o godz. 10.00.
  4. Przypominamy, że w czasie trwania Kolędy, aż do odwołania, kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do soboty włącznie jedynie w godzinach porannych: od 8.00 do 9.00.
  5. Po Mszach świętych zapraszamy do naszej kawiarenki, gdzie możemy przejrzeć, jak również zakupić bieżącą prasę katolicką.
  6. W miesiącu grudniu zmarli nasi parafianie:

+ Stanisław Rogalski lat 86

+ Marianna Tkaczyk lat 84

+ Stefan Boguta lat 70

+ Helena Sośnicka lat 94

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ……..