03 lutego 2019 r. IV Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

03.02.2019 r. – IV Niedziela Zwykła 

  1. Dzisiaj, o godz. 17.30 – Nieszpory połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.30 nabożeństwo z udziałem Bractwa Szkaplerza Świętego, po nim Msza św. za duchowieństwo z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii.
  3. Dziękując za ciepłe przyjęcie kapłanów w minionym tygodniu nadal bardzo gorąco prosimy o pomoc w przeprowadzeniu kolędy, za co z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Porządek kolędy do 07 lutego włącznie wywieszony jest na tablicy ogłoszeń przed kościołem, znajdziemy go również na naszej stronie internetowej pod zakładką – „Porządek Kolędy”. Przypominamy, że do 07 lutego włącznie, Kolęda rozpoczynać się będzie o godz. 17.00. Przez cały okres trwania Kolędy, aż do odwołania, kancelaria parafialna czynna jest we wszystkie dni tygodnia jedynie w godzinach porannych: od 8.00 do 9.00.
  5. W miesiącu styczniu odeszli do Pana nasi parafianie:

Śp. Marianna Matyjasiak – lat 87

Śp. Leokadia Czaplicka – lat 80

Śp. Barbara Pawlak – lat 64

Śp. Ks. Prałat Stanisław Kalinowski

Wieczny odpoczynek …….