17 lutego 2019 r. VI Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

17.02.2019 r. – VI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj, o godz. 17.30 – Nieszpory.
  2. Trwa czas kolejnego rozliczenia się z fiskusem. Zespół Caritas składa serdeczne "Bóg zapłać" Parafianom, którzy przekazali 1% podatku za 2017 r. na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej ze wskazaniem naszej Parafii w rubryce "Cel szczegółowy" i zwraca się z prośbą o podobne wsparcie w rozliczeniu PIT za rok 2018. Na tablicy ogłoszeń przed kościołem, jak również na naszej stronie internetowej i na stołach pod chórem znajdziecie Państwo więcej informacji na ten temat.  Dla emerytów i rencistów na stołach wyłożone są druki PIT-OP, dzięki którym osoby otrzymujące roczne rozliczenie z ZUS mogą również przekazać 1% podatku na parafialny Caritas.
  3. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na Koncert - "Chór Iuvenis a capella", który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę - 24. Lutego, o godz. 19:00. W programie najpiękniejsze kompozycje muzyki chóralnej w całej historii utworów wokalnych. Wśród nich znajdą się kompozycje W. A. Mozarta, P. I. Czajkowskiego, S. Barbera („Agnus Dei”), S. Rachmaninowa i innych.
  4. Jak zawsze, po Mszach św., zapraszamy na coś słodkiego do naszej kawiarenki.