24 lutego 2019 r. VII Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

24.02.2019 r. – VII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj,  dzień Imienin Księdza Macieja. Dziękując Mu za piękną posługę w naszej parafii, życzymy dobrego zdrowia i obfitości Łask Bożych na kolejne lata. „Szczęść Boże”.
  2. W dniu dzisiejszym, o godz. 17.30 – Nieszpory. Po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy na Koncert - "Chór Iuvenis a capella". W programie najpiękniejsze kompozycje muzyki chóralnej w całej historii utworów wokalnych. Wśród nich znajdą się kompozycje W. A. Mozarta, P. I. Czajkowskiego, S. Barbera („Agnus Dei”), S. Rachmaninowa i innych.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi miesięcznej. W sobotę, w godzinach od 10.00 do 12.00, księża udadzą się do chorych z posługą sakramentalną.
  4. W piątek, o godz. 19.00, spotkanie członków Ruchu Apostolstwa Młodzieży w domu parafialnym.
  5. W sobotę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia z Maryją. W programie: różaniec wynagradzający, modlitwa o uzdrowienie i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem 
  6. Za tydzień, w niedzielę – 03 marca, rocznica nominacji Pasterza Archidiecezji na stolicę metropolitalną w Warszawie. Na Mszy św. o godz. 12.30, po modlitwie po Komunii świętej, odśpiewamy hymn dziękczynny „Ciebie Boga wysławiamy”.
  7. Parafialny Zespół Caritas planuje zorganizowanie w czerwcu pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Ulotki z informacjami dotyczącymi wyjazdu wyłożone są na stołach pod chórem. Zapraszamy do udziału
  8. Przypominamy, że trwa czas kolejnego rozliczenia się z fiskusem. W związku z tym Parafialny Zespół Charytatywny CARITAS zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich parafian o wpłacanie 1% na rzecz CARITAS naszej parafii. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i nasze stronie internetowej. Za wszelką życzliwość składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Jak zawsze, po Mszach świętych zapraszamy do naszej kawiarenki na gorącą herbatę lub kawę, coś słodkiego z domowych wypieków pani Jadwigi.