17 marca 2019 r. II Niedziela Wielkiego Postu

KOMUNIKATY PARAFIALNE

17.03.2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj, Niedziela pomocy Kościołowi w świecie. Dzieło Pomocy "Ad Gentes". Po Mszach świętych, zbierane są do puszek ofiary na ten cel. Po Mszach świętych, kwestę przeprowadzają również wolontariusze naszej parafii w ramach jałmużny wielkopostnej.
  2. Gorzkie Żale – dzisiaj, o godz. 17.30.
  3. We wtorek, 19 marca – Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca N.M.P.
  4. Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się we wtorek, 19 marca o godz. 18.00, w domu parafialnym.
  5. W okresie Wielkiego Postu, Droga Krzyżowa z udziałem dzieci – w środy, o godz. 17.30; Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży – w każdy piątek, po Mszy św. wieczornej.
  6. Przypominamy, że Parafialne Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu – 07 kwietnia i trwać będą do środy – 10 kwietnia włącznie. Starajmy się już teraz tak zaplanować zajęcia, aby skorzystać w pełni z czasu Łaski, który daje nam Pan.
  7. Jak zawsze, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową. Po Mszach świętych, zapraszamy do naszej kawiarenki.