24 marca 2019 r. III Niedziela Wielkiego Postu

KOMUNIKATY PARAFIALNE

24.03.2019 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj, Gorzkie Żale o godz. 17.30.
  2. Jutro – 25 marca Uroczystość Zwiastowania N.M.P.
  3. W środę, o 17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci; w piątek, po Mszy św. wieczornej – Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.
  4. Przypominamy, że za dwa tygodnie – w niedzielę 07 kwietnia rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które trwać będą do środy - 10 kwietnia włącznie. Program znajdziemy na plakatach na tablicy ogłoszeń przed kościołem, jak również na naszej stronie internetowej.
  5. Parafialny Zespół Caritas wraz z grupą młodych wolontariuszy pod opieką Sióstr Dominikanek organizuje wielkanocną zbiórkę żywności, która będzie przeznaczona dla potrzebujących rodzin i osób samotnych z naszej Parafii. Odbędzie się ona w piątek i sobotę 29 i 30 marca w dwóch sklepach - w Lidlu, przy ul. Puławskiej 540 i w supermarkecie Auchan Ursynów. Więcej informacji na ten temat można przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej Parafii w zakładce "Kronika" oraz na plakatach wystawionych na stołach w tyle kościoła. Bardzo prosimy o wsparcie tej akcji.
  6. Wolontariusze naszej parafii zbierają do skarbonek ofiary w ramach jałmużny wielkopostnej.
  7. W przyszłą niedzielę – 31 marca, po Mszy św. o godz. 12.30, zapraszamy na Koncert Wielkopostny. Koncert rozpocznie się o godz. 13.30. Usłyszymy „Stabat Mater” Giovanniego Battisty Pergolesiego. Wykonawcami będą: Chór „Medici Cantares” z Bydgoszczy i Warszawy; dr Hanna Zajączkiewicz – sopran; dr Ewelina Sielska-Badurek – mezzosopran, oraz Orkiestra Warszawskiego uniwersytetu Medycznego pod dyrekcją Beaty Herman. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
  8. Po Mszach świętych, jak zawsze, zapraszamy do kawiarenki.