07 kwietnia 2019 r. V Niedziela Wielkiego Postu

KOMUNIKATY PARAFIALNE

07.04.2019 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj, rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Nauki na wszystkich Mszach św. Rekolekcje trwać będą do środy włącznie. Spotkania rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę odbywać się będą w/g następującego porządku: Dorośli i młodzież – do wyboru godz. 9.00, 18.30 i 20.00. Dzieci – godz. 17.00. Do spowiedzi starajmy się przystępować we wszystkie dni trwania rekolekcji, wykorzystując każdą okazję, kiedy księża posługują w konfesjonale. Nie odkładajmy spowiedzi na Niedzielę Palmową czy Wielki Tydzień.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 17.30. Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży – w piątek, po Mszy św. wieczornej. W tym tygodniu poprowadzą ją rodziny z Kościoła Domowego.
  3. W sobotę – 13 kwietnia, o godz. 17.00 – Nabożeństwo Fatimskie, połączone z procesją z figurą Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę młodzież naszej parafii uda się na spotkanie z Księżmi Biskupami w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
  5. Ofiary na kwiaty i urządzenie Grobu Pańskiego, możemy składać do puszki znajdującej się w ścianie przy krzyżu, w tylnej części kościoła. Za każdą ofiarę, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Za tydzień - NIEDZIELA PALMOWA. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach świętych. W przyszłą niedzielę Bielanki naszej parafii, przed każdą Mszą świętą, sprzedawać będą palemki. Parafialny Zespół CARITAS, rozprowadza już dzisiaj świece wielkanocne.
  7. Jak zawsze, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową. Po Mszach świętych, jak zawsze, zapraszamy do naszej kawiarenki.