05 maja 2019 r. III Niedziela Wielkanocy

05 maja 2019 r. – III Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj – NIEDZIELA BIBLIJNA, którą rozpoczynamy XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Trwać on będzie do soboty - 11 maja włącznie. Również dzisiaj - Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.
  2. W środę – 08 maja – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. To również dzień imienin Siostry Stanizji – Zakrystianki. Łączymy najlepsze życzenia.
  3. Przypominamy, że Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w najbliższą niedzielę – 12 maja, na Mszy św. o godz. 9.00. Tego samego dnia, na Mszy św. o godz. 12.30 – Rocznica I Komunii Świętej.
  4. W przyszłą niedzielę – 12 maja, rozpoczniemy Kwartalne Dni Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Ofiary składane na tacę podczas Mszy świętych, przeznaczone będą na Seminarium Duchowne w Warszawie.
  5. Po Mszach świętych zapraszamy do kawiarenki.
  6. W kwietniu zmarli nasi parafianie:

+ Marinna Woś – lat 84

+ Grażyna Łaska – lat 64

+ Barbara Murlik-Czelej – lat 77

+ Aleksandra Wiśnios – lat 90

+ Barbara Czerwiec – lat 92

+ Jan Wińczura lat 78

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…