19 maja 2019 r. V Niedziela Wielkanocy

KOMUNIKATY PARAFIALNE

19 maja 2019 r. – V Niedziela Wielkanocy

  1. Dzisiaj - o 17.30 nabożeństwo majowe.
  2. W piątek – 24 maja – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych. Tego dnia rozpoczniemy Nowennę do Opatrzności Bożej, przed Archidiecezjalnym Dniem Dziękczynienia.
  3. W sobotę – 25 maja, serdecznie zapraszamy na KONCERT, który rozpocznie się w naszym kościele, po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 Wystąpi niespełna 50 - osobowego chór „Ursynovia Cantabile” Ursynowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dzialającego przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.Dyrygentem chóru jest Krystyna Kowalska-Wojucka - absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. W programie koncertu chór wykona m.in.: Ave verum” Wolfganga Amadeusza Mozarta, „Ave Maria” Giulio Cacciniego, a także „Va pensiero” z opery Nabucco Giuseppe Verdiego. Podczas koncertu zabrzmi także utwór organowy w wykonaniu Krzysztofa Łazutki – akompaniatora chóru, a zarazem organisty parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie. Wstęp wolny.
  4. Jak zawsze, po Mszy św., zapraszamy na spacer po ogrodach okalających nasz kościół, jak również do parafialnej kawiarenki, w północnej części ogrodów.