14 lipca 2019 r. XV Niedziela Zwykła

14 lipca 2019 r. - XV Niedziela Zwykła

1. Zbliża się czas sierpniowych pielgrzymek na Jasną Górę do Matki Bożej w Częstochowie. Wszystkich gotowych do podjęcia pątniczej drogi zachęcamy do udziału w tych wyjątkowych rekolekcjach w drodze.

Z Warszawy wyruszają:

1. Warszawska Pielgrzymka Piesza organizowana przez Ojców Paulinów.
  2. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna organizowana przez duszpasterstwo akademickie działające przy kościele św. Anny na Starym Mieście.
  3. Piesza Pielgrzymka osób Niepełnosprawnych organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych z kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP na Warszawskiej Woli.

Dodatkowe informacje o poszczególnych pielgrzymkach można znaleźć na stronie internetowej naszej archidiecezji. (www.archidiecezja.warszawa.pl)

1. Przypominamy, że ze względu na okres wakacyjny i urlopowy, kancelaria parafialna czynna będzie w co drugi dzień tygodnia. To znaczy: w poniedziałki, w środy i w piątki. W poniedziałki i piątki: w godzinach od 8:00 do 9:00 i po południu od 17:00 do 18:00. W środy natomiast: przed południem w godzinach od 8:00 do 9:00 i po południu od 18:30 do 19:30.
  2. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:

W poniedziałek 15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła.

We wtorek 16 lipca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. W tym dniu szczególnie polecamy Panu Bogu i opiece Matki Bożej wszystkie osoby noszące szkaplerz.

1. Po Mszach Świętych, jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.
  2. Rodzice uczniów i grono pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej nr 384 przy ul. Kajakowej 10, zapraszają chętne dzieci do rekrutacji kandydatów do klasy czwartej w nowym roku szkolnym 2019/20
  3. Wszystkie informacje znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii.